HAKKIMIZDA
“Her ne kadar 3-4 saatlik bir eğlencede olsa ömrünüzde yaşayıp da unutamayacağınız tek gününüz iyi düşünüp doğru bir gün yaşamanız dileğiyle bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.”
-Derya Tesisleri-

DERYA TESİSLERİ HAKKINDA

1975 yılından bugüne faaliyetlerine devam eden Derya Tesisleri; düğün salonları, çay bahçeleri ve konferans salonları ile birlikte size en iyi ve kusursuz hizmeti vermeye devam etmektedir. Köklü bir geçmişi olan Derya Tesisleri; işinde profesyonel personeli ile hizmette kusursuzluğu ilke edinmiştir.

Düğün, kına gecesi, toplantı salonları ve çay bahçeleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına tam karşılık veren Derya Tesisleri'nde koşulsuz müşteri memnuniyeti şarttır. Derya Salon (1) 500 kişi kapasite, Derya Salon (2) 400 kişi kapasite, Derya Kır Salonu (3) 500 kişi kapasite ve artı 350 kişilik kendine ait açılır cam kapalı salona sahiptir.

Not: Bütün salonlarımız klima, jeneratör ve havalandırma sistemlidir.

Tesislerimiz evlenecek çiftlere unutulmaz anlar yaşatmak için deneyimli personeli ve özel menü alternatifleri ile masal gibi bir düğün gecesi sunuyor. Rüya gibi bir gecede “EVET” demeye hazırsanız sizleri mekanımıza bekliyoruz.

Her davetin ayrı bir üstün hizmet anlayışı gerektirdiğine inanan ve misafir memnuniyetini ön planda tutan tesislerimiz, sıra dışı menülerden müzik organizasyonuna, çevre düzenlemesinden masa süslemesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpazede karşılıyor. Dilediğiniz kişi sayısına kadar davetlilerin ağırlanabildiği Mekanımızda, her bütçeye hitap eden kokteyl ve ziyafet menüleri ile sizleri bu lezzet keşfine davet ediyoruz.

Davetinize; davetli gibi katılma olanağının sağlandığı tesislerimizde, seçilmiş çok özel lezzetler ve her türlü damak zevkine uygun çeşit çeşit menüler ile yapmanız gereken tek şey istediğiniz konsepti seçerek bu lezzet şöleninin tadını çıkarmak.

“HAYALİNİZDEKİ DÜĞÜNÜ BİRLİKTE PLANLAYALIM”